pysiaczek2509 - komentarze


Hej! Siedzę, słucham Black Eyed Peas i myslę co by ciekawego napisać... To mój pierwszy blog i zabardzo nie wiem co pisać. Może napisze coś o mnie... Więc tak nazywam się Magda. Mam 13 lat i chodzę do klasy Id P.G. nr 13 w Białym(stoku-tu też mieszkam. Klasa jest super, a szkoła pod względem nauki, której jest dużo, jest niezbyt fajna, ale pod względem nowych kupelek i kumpli oczywiście jest supcio. Jestem wysoką(170cm), blondynką o niebieskich oczach. Bardzo lubię pływac, grać w koszykówkę i siatkówkę. Mam też pieska rasy terier, który wabi sie Denis. Ma on 3 lata. Jego sierśc jest w odcieniach kolorów czarnego, brązowego
i białego. Bardzo Go kocham i On mnie też. Mam też starszego braciaka (niestety), który siedzi sobie w Stanach i cieszy morde:/ Co by tu jeszcze ciekawego napisać... Jak mi coś przyjdzie do głowy to odrazu napisze. Aha... Jeszcze jedno... Mam do Was wielką prośbę... Odwiedzajcie mojego Blogusia, czytajcie Go, wipisujcie się... Bez tego mój Bloguś ni ma sensu!!! Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, pytania lub chcecie mi cos doradzić, bardzo proszę, iszcie do mnie i podlączajcie się na Gadu... Bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć